25SVPG82M
25SVPG82M PANASONIC
4434070.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - 25SVPG82M - Polymer-Aluminium-Elektrolytkondensator, 82 µF, 25 V, Becher, radial - SMD, 0.018 ohm
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 5.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.018ohm
euEccn: NLR
Kapazität: 82µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 3.75A
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 6.3mm
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 25SVPG82M - Polymer-Aluminium-Elektrolytkondensator, 82 µF, 25 V, Becher, radial - SMD, 0.018 ohm, tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 5.9mm, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.018ohm, euEccn: NLR, Kapazität: 82µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 3.75A, productTraceability: No, Produktdurchmesser: 6.3mm, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SVPG82M 25SVPG82M Виробник : Panasonic Aluminium Organic Polymer Capacitors 25VDC 82uF 20% 3750mA