25TDC22MD2
25TDC22MD2 Panasonic
Panasonic_11-25-2025_POSCAP (TDC Series).pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 25 V, 22 uF, 1.3 A ripple, 20%
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук