25TDC68MYF
25TDC68MYF Panasonic Electronic Components
AAA8000C83.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 68UF 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PANASONIC - 25TDC68MYF - Tantal-Polymer-Kondensator, 68 µF, ± 20%, 25 V, D3L, 0.07 ohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 68µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 1.4A, Produktpalette: POSCAP TDC Series, Hersteller-Größencode: D3L, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25TDC68MYF 25TDC68MYF Виробник : PANASONIC PANA-S-A0017472496-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - 25TDC68MYF - Tantal-Polymer-Kondensator, 68 µF, ± 20%, 25 V, D3L, 0.07 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 68µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 1.4A
Produktpalette: POSCAP TDC Series
Hersteller-Größencode: D3L
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
25TDC68MYF 25TDC68MYF Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C83.pdf Description: CAP TANT POLY 68UF 25V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 3
25TDC68MYF 25TDC68MYF Виробник : PANASONIC AAA8000C83.pdf Description: PANASONIC - 25TDC68MYF - Tantal-Polymer-Kondensator, 68 µF, ± 20%, 25 V, D3L, 0.07 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 68µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 1.4A
Hersteller-Größencode: D3L
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 5
25TDC68MYF 25TDC68MYF Виробник : Panasonic AAA8000C83.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25VDC 68uF 20% 1400mA