25TQ015S
25TQ015S SMC Diode Solutions
25TQ015S%20N1015%20REV.A.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 25A D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2000pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 25A
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 100°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 mA @ 15 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 25A D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2000pF @ 5V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 25A, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 100°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 25 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 mA @ 15 V.
Інші пропозиції 25TQ015S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25TQ015S 25TQ015S Виробник : SMC Diode Solutions 25TQ015S%20N1015%20REV.A.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 15V 25A D2PAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: D2PAK