25TQC100MD3
25TQC100MD3 Panasonic Electronic Components
AAA8000C62.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 25TQC100MD3 - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 25 V, D3L, 0.06 ohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.06ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 1.6A, Produktpalette: POSCAP TQC Series, Hersteller-Größencode: D3L, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25TQC100MD3 25TQC100MD3 Виробник : PANASONIC 4424093.pdf Description: PANASONIC - 25TQC100MD3 - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 25 V, D3L, 0.06 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.06ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 1.6A
Produktpalette: POSCAP TQC Series
Hersteller-Größencode: D3L
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 1.6A
Hersteller-Größencode: D3L
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 5
25TQC100MD3 25TQC100MD3 Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C62.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 2
25TQC100MD3 25TQC100MD3 Виробник : Panasonic aaa8000c62.pdf Cap Tant Polymer 100uF 25VDC D3L CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-30 0.06 Ohm 105°C T/R
Мінімальне замовлення: 42
Мінімальне замовлення: 3
25TQC100MD3 25TQC100MD3 Виробник : Panasonic AAA8000C62.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25VDC 100uF 20% 60mOhm 1600mA