25TQC15MV
25TQC15MV Panasonic
aaa8000c62.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Tant Polymer 15uF 25VDC D2 CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 7343 0.045 Ohm 105°C T/R
на замовлення 2330 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 119
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 15UF 25V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25TQC15MV 25TQC15MV Виробник : Panasonic aaa8000c62.pdf Cap Tant Polymer 15uF 25VDC D2 CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 7343 0.045 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
25TQC15MV 25TQC15MV Виробник : Panasonic Electronic Components 660 Description: CAP TANT POLY 15UF 25V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 3
25TQC15MV 25TQC15MV Виробник : Panasonic AAA8000C62-1020700.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25volts 15uF ESR 45mohm
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 25 V