25TQC22MV
25TQC22MV
660
Код товару: 109363
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25TQC22MV 25TQC22MV Виробник : Panasonic aaa8000c62.pdf Cap Tant Polymer 22uF 25VDC D2 CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 7343 0.045 Ohm 105°C T/R
на замовлення 615 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 615
25TQC22MV 25TQC22MV Виробник : Panasonic AAA8000C62-1020700.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25volts 22uF ESR 45mohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 84
25TQC22MV 25TQC22MV Виробник : Panasonic Electronic Components 660 Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 73
Мінімальне замовлення: 4
25TQC22MV 25TQC22MV Виробник : PANASONIC 660 Description: PANASONIC - 25TQC22MV - Tantal-Polymer-Kondensator, 22 µF, ± 20%, 25 V, D, 0.045 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.045ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 1.5A
Produktpalette: POSCAP TQC Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 1.5A
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V