25TQC22MYFT
25TQC22MYFT Panasonic Electronic Components
POSCAP%E2%84%A2%20Product%20Catalog.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
на замовлення 2268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 25volts 22uF ESR 70mohm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25TQC22MYFT 25TQC22MYFT Виробник : Panasonic POSCAP%E2%84%A2%20Product%20Catalog.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25volts 22uF ESR 70mohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
25TQC22MYFT 25TQC22MYFT Виробник : Panasonic Electronic Components POSCAP%E2%84%A2%20Product%20Catalog.pdf Description: CAP TANT POLY 22UF 25V 2917