25TQC33MD2
25TQC33MD2 Panasonic
Panasonic_11-25-2025_POSCAP (TQC Series).pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 25 V, 33 uF, 1.4 A ripple, 20%
на замовлення 5942 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук