25TQC5R6M
25TQC5R6M Panasonic
aaa8000c62.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Tant Polymer 5.6uF 25VDC B2 CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528 0.1 Ohm 105°C T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 5.6UF 25V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 5.6 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25TQC5R6M 25TQC5R6M Виробник : Panasonic aaa8000c62.pdf Cap Tant Polymer 5.6uF 25VDC B2 CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528 0.1 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 209
Мінімальне замовлення: 11
25TQC5R6M 25TQC5R6M Виробник : Panasonic AAA8000C62-1020700.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25volts 5.6uF ESR 100mohm
Мінімальне замовлення: 3
25TQC5R6M 25TQC5R6M Виробник : Panasonic Electronic Components 660 Description: CAP TANT POLY 5.6UF 25V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5.6 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 788 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Part Status: Active
Capacitance: 5.6 µF
Voltage - Rated: 25 V