25TQC68MYF Panasonic
Написати відгук
Description: PANASONIC - 25TQC68MYF - Tantal-Polymer-Kondensator, 68 µF, ± 20%, 25 V, D, 0.07 ohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 68µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 1.4A, Produktpalette: POSCAP TQC Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cap Tant Polymer 68uF 25VDC D3L CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 0.07 Ohm 105°C |
на замовлення 2500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
25TQC68MYF | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP TANT POLY 68UF 25V 2917Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±20% Features: General Purpose Package / Case: 2917 (7343 Metric) Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Molded Operating Temperature: -55°C ~ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C Manufacturer Size Code: D3L Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm) Part Status: Active Capacitance: 68 µF Voltage - Rated: 25 V |
на замовлення 5000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Category: SMD Polymer CapacitorsDescription: Capacitor: tantalum-polymer; 68uF; 25VDC; 1400mA; SMD; POSCAP TQC Type of capacitor: tantalum-polymer Mounting: SMD Capacitance: 68µF Operating voltage: 25V DC Body dimensions: 7.3x4.3x2.8mm Tolerance: ±20% Service life: 2000h Operating temperature: -55...105°C Manufacturer series: POSCAP TQC Operating current: 1.4A Impedance: 70mΩ |
Description: CAP TANT POLY 68UF 25V 2917Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Features: General Purpose Package / Case: 2917 (7343 Metric) Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Molded Operating Temperature: -55°C ~ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C Manufacturer Size Code: D3L Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm) Part Status: Active Capacitance: 68 µF Voltage - Rated: 25 V |
Tantalum Capacitors - Polymer 68UF 25V 20% ESR 70 7343-28 |