29F0418-1SR-10
29F0418-1SR-10 Laird-Signal Integrity Products
29f0418-1sr-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 119 OHM 8SMD 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, Flat Leads
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.240" L x 0.177" W (6.10mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.165" (4.19mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 119 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 36000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 119 OHM 8SMD 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, Flat Leads, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.240" L x 0.177" W (6.10mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.165" (4.19mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 119 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
29F0418-1SR-10 29F0418-1SR-10 Виробник : Laird Technologies f.pdf Ferrite Beads Multi-Line Array Power Filtering 119Ohm 25% 100MHz 6A 0.01Ohm DCR T/R
Кількість Ціна
29F0418-1SR-10 29F0418-1SR-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products 29f0418-1sr-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 119 OHM 8SMD 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.165" (4.19mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 4
Мінімальне замовлення: 2
29F0418-1SR-10 29F0418-1SR-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 119ohms 100MHz 6A Thru-hole