2E24-P30-10PPM
2E24-P30-10PPM Advanced Energy / Ultravolt
ENG_HV_ESeries_235_01_07_22_24.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
DC/DC Converters - Chassis Mount E-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -2kV DC Output, 30W, Chassis-mountable, Regulated, Standard Interface, 10ppm/(degree) C Temperature Coefficient
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук