Продукція > ADVANCED ENERGY > 2E24-P4-25PPM-SHV-5KV
2E24-P4-25PPM-SHV-5KV Advanced Energy
ENG-HV-ESeries-230-I%20WEB-1137670.pdf
Виробник: Advanced Energy
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters E-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +2kV DC Output, 4W, Chassis-mountable, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, SHV type connector rated a. 5kV.
Інші пропозиції 2E24-P4-25PPM-SHV-5KV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2E24-P4-25PPM-SHV-5KV 2E24-P4-25PPM-SHV-5KV Виробник : Advanced Energy / Ultravolt en_hv_e_series_data_sheet-3601544.pdf Non-Isolated DC/DC Converters E-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +2kV DC Output, 4W, Chassis-mountable, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient, SHV type connector rated a. 5kV