2E24-P4-25PPM
2E24-P4-25PPM Advanced Energy / Ultravolt
ENG_HV_ESeries_230_I_WEB-1137670.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters E-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -2kV DC Output, 4W, Chassis-mountable, Regulated, Standard Interface, 25ppm/C Temperature Coefficient
на замовлення 5 шт:
термін постачання 267-276 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 2E24-P4-25PPM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2E24-P4-25PPM Виробник : Advanced Energy ENG-HV-ESeries-230-I WEB-1137670.pdf Non-Isolated DC/DC Converters E-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -2kV DC Output, 4W, Chassis-mountable, Regulated, Standard Interface, 25ppm/ C Temperature Coefficient