Продукція > EIC > 2EZ180D5
2EZ180D5
2EZ180D5 EIC
2ez_d10.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 180V 5% 725Ohm 2000mW 2-Pin DO-41
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 2EZ180D5 EIC
Description: DIODE ZENER 180V 2W DO204AL, Tolerance: ±5%, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 180 V, Impedance (Max) (Zzt): 725 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Power - Max: 2 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 136.8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2EZ180D5 2EZ180D5 Виробник : Microchip Technology 11109-sd8a-pdf.pdf Description: DIODE ZENER 180V 2W DO204AL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 180 V
Impedance (Max) (Zzt): 725 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Power - Max: 2 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 136.8 V
на замовлення 715 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
2EZ180D5 2EZ180D5 Виробник : EIC 2ez_d10.pdf Zener Diode Single 180V 5% 725Ohm 2000mW 2-Pin DO-41