2EZ22_R2_00001
2EZ22_R2_00001 Panjit International Inc.
2EZ6.8_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 22V 2W DO15
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Supplier Device Package: DO-15
Power - Max: 2 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 16.7 V
на замовлення 1483 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 22V 2W DO15, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms, Supplier Device Package: DO-15, Power - Max: 2 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 16.7 V.
Інші пропозиції 2EZ22_R2_00001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2EZ22_R2_00001 2EZ22_R2_00001 Виробник : Panjit International Inc. 2EZ6.8_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 22V 2W DO15
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Supplier Device Package: DO-15
Power - Max: 2 W
товару немає в наявності
2EZ22_R2_00001 2EZ22_R2_00001 Виробник : Panjit CCA46455A6ECA74D52942E8CA229E2123538BEFEAE223D8E5CD144F600CFE816.pdf Zener Diodes 2000mW,ZENER,DO-15,22V