2R5TPE1500MF
2R5TPE1500MF Panasonic Electronic Components
AAA8000C36.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 1500UF 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D4
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 1500UF 2.5V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D4, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2R5TPE1500MF 2R5TPE1500MF Виробник : Panasonic AAA8000C36.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5volts 1500uF ESR 15mohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
2R5TPE1500MF 2R5TPE1500MF Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C36.pdf Description: CAP TANT POLY 1500UF 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D4
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Мінімальне замовлення: 2
2R5TPE1500MF Виробник : SANYO AAA8000C36.pdf SMD
2R5TPE1500MF 2R5TPE1500MF Виробник : Panasonic aaa8000c36.pdf Cap Tant Polymer 1500uF 2.5VDC D4 CASE 20% (7.3 X 4.3 X 3.8mm) SMD 7343 0.015 Ohm 105°C T/R