2R5TPE220MC
2R5TPE220MC Panasonic Electronic Components
AAA8000C36.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2E
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 818 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D2E, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Інші пропозиції 2R5TPE220MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2R5TPE220MC 2R5TPE220MC Виробник : Panasonic AAA8000C36-944332.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 2.5volts 220uF ESR 12mohm
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
2R5TPE220MC Виробник : SANYO AAA8000C36.pdf 2.5V220UF
2R5TPE220MC 2R5TPE220MC Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C36.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2E
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2.5 V