2R5TPE470MI
2R5TPE470MI Panasonic Electronic Components
2R5TPE470MI
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2E
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 27000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D2E, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2R5TPE470MI 2R5TPE470MI Виробник : Panasonic aaa8000c36.pdf Cap Tant Polymer 470uF 2.5VDC D2E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343 0.018 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 188
Мінімальне замовлення: 10
Мінімальне замовлення: 500
2R5TPE470MI 2R5TPE470MI Виробник : Panasonic AAA8000C36-944332.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 2.5volts 470uF ESR 18mohm
Мінімальне замовлення: 3
2R5TPE470MI 2R5TPE470MI Виробник : Panasonic Electronic Components 2R5TPE470MI Description: CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2E
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Мінімальне замовлення: 2
2R5TPE470MI Виробник : SANYO 2R5TPE470MI