2SEPC1000MX+S
2SEPC1000MX+S Panasonic Electronic Components
AAB8000C247.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POL 1000UF 20% 2.5V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ Low Frequency: 305 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POL 1000UF 20% 2.5V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ Low Frequency: 305 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 6.1 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2SEPC1000MX+S 2SEPC1000MX+S Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C247.pdf Description: CAP ALUM POL 1000UF 20% 2.5V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 940 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
2SEPC1000MX+S 2SEPC1000MX+S Виробник : Panasonic AAB8000C247-1131709.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 1000uF ESR 7mohm