2SEPC390M+TSS
2SEPC390M+TSS Panasonic Electronic Components
2SEPC390M
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 10mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ Low Frequency: 195 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.9 A @ 100 kHz
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 10mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 390 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ Low Frequency: 195 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.9 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2SEPC390M+TSS 2SEPC390M+TSS Виробник : Panasonic Electronic Components 2SEPC390M Description: CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
2SEPC390M+TSS 2SEPC390M+TSS Виробник : Panasonic AAB8000C247-1131709.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 390uF ESR 10mohm