2SEPC470MZ
2SEPC470MZ Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+CI+4+AAB8010+2SEPC470MZ+8+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 470uF ESR 7mohm
на замовлення 316 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Polymer Capacitors, Description: Capacitor: polymer; 470uF; 2VDC; THT; ±20%; Ø5x9mm; Pitch: 2mm; 5000h, Type of capacitor: polymer, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 2V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø5x9mm, Manufacturer series: OS-CON SEPC, Impedance: 7mΩ, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 5mm, Height: 9mm, Service life: 5000h, Terminal pitch: 2mm, Operating current: 4.18A, Kind of capacitor: low ESR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2SEPC470MZ 2SEPC470MZ Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+CI+4+AAB8010+2SEPC470MZ+8+WW Description: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
2SEPC470MZ Виробник : PANASONIC AAB8000C247.pdf Category: THT Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 470uF; 2VDC; THT; ±20%; Ø5x9mm; Pitch: 2mm; 5000h
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 2V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø5x9mm
Manufacturer series: OS-CON SEPC
Impedance: 7mΩ
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 5mm
Height: 9mm
Service life: 5000h
Terminal pitch: 2mm
Operating current: 4.18A