2SEPC560MW
2SEPC560MW Panasonic
aab8000c247.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Polymer 560uF 2.5VDC 20% (6.3 X 9mm) Radial 2.5mm 0.007 Ohm 5600mA 5000h 105°C Bulk
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.6 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 2SEPC560MW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2SEPC560MW 2SEPC560MW Виробник : Panasonic aab8000c247.pdf Cap Aluminum Polymer 560uF 2.5VDC 20% (6.3 X 9mm) Radial 2.5mm 0.007 Ohm 5600mA 5000h 105°C Bulk
товару немає в наявності
2SEPC560MW 2SEPC560MW Виробник : Panasonic Electronic Components 2SEPC560MW Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 7mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.6 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
2SEPC560MW 2SEPC560MW Виробник : Panasonic 2SEPC560MW Aluminium Organic Polymer Capacitors 2.5volts 560uF ESR 7mohm