2TL11-550 Honeywell Sensing and Productivity Solutions
sps-siot-micro-switch-tl-toggle-product-sheet-005430-ciid-148208.pdf?download=false
Виробник: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 11A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 11A (AC), 18A (DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPDT
Switch Function: On-On-Mom
Operating Temperature: -65°C ~ 71°C
Termination Style: Screw Terminal
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: 15/32-32
Actuator Length: 17.27mm
Actuator Type: Standard Round
Ingress Protection: Environment Sealed
Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.40mm Dia
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 28 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 11A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 11A (AC), 18A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPDT, Switch Function: On-On-Mom, Operating Temperature: -65°C ~ 71°C, Termination Style: Screw Terminal, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: 15/32-32, Actuator Length: 17.27mm, Actuator Type: Standard Round, Ingress Protection: Environment Sealed, Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.40mm Dia, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 28 V.