2TL124-10
2TL124-10 Honeywell
2tl124-10.pdf
Виробник: Honeywell
Switch Toggle ON ON ON SP3T Round Lever Screw 20A 277VAC 250VDC 745.7VA Panel Mount with Threads
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TOGGLE SP3T 15A 125V, Packaging: Bulk, Features: Jumper needed to achieve triple throw, Current Rating (Amps): 15A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: SP3T, Switch Function: On-On-On, Operating Temperature: -65°C ~ 71°C, Termination Style: Screw Terminal, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: 15/32-32, Actuator Length: 12.70mm, Actuator Type: Standard Round, Ingress Protection: Environment Sealed, Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.40mm Dia, Voltage Rating - AC: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
2TL124-10 2TL124-10 Виробник : Honeywell 2tl124-10.pdf Switch Toggle ON ON ON SP3T Round Lever Screw 20A 277VAC 250VDC 745.7VA Panel Mount with Threads
на замовлення 95 шт:
2TL124-10 Виробник : Honeywell Sensing and Productivity Solutions sps-siot-micro-switch-tl-toggle-product-sheet-005430-ciid-148208.pdf?download=false Description: SWITCH TOGGLE SP3T 15A 125V
Packaging: Bulk
Features: Jumper needed to achieve triple throw
Current Rating (Amps): 15A (AC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: SP3T
Switch Function: On-On-On
Operating Temperature: -65°C ~ 71°C
Termination Style: Screw Terminal
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: 15/32-32
Actuator Length: 12.70mm
Actuator Type: Standard Round
Ingress Protection: Environment Sealed
Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.40mm Dia
Voltage Rating - AC: 125 V