3.0SMCJ100A
3.0SMCJ100A Good-Ark
3.0smcjx.pdf
Виробник: Good-Ark
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 3KW 2-Pin SMC
на замовлення 5840 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 244
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції 3.0SMCJ100A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ100A 3.0SMCJ100A Виробник : Good-Ark 3.0smcjx.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 100V 3KW 2-Pin SMC
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
3.0SMCJ100A 3.0SMCJ100A Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50-2529094.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Unidir