3.0SMCJ10A-AQ
3.0SMCJ10A-AQ Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC SMC/DO-214
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIOTEC SEMICONDUCTOR - 3.0SMCJ10A-AQ - TVS-Diode, Unidirektional, 10 V, 17 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 11.1V, Qualifikation: AEC-Q101, Durchbruchspannung, max.: 12.3V, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 10V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 17V, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ10A-AQ 3.0SMCJ10A-AQ Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR 30smcj50.pdf Description: DIOTEC SEMICONDUCTOR - 3.0SMCJ10A-AQ - TVS-Diode, Unidirektional, 10 V, 17 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
isCanonical: N
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 11.1V
Qualifikation: AEC-Q101
Durchbruchspannung, max.: 12.3V
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 10V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 17V