3.0SMCJ10CA
3.0SMCJ10CA LITTELFUSE
LFSI-S-A0013335418-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: LITTELFUSE
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ10CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 10 V, 21.96 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 11.1V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 12.3V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 10V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 21.96V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2534 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ10CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 10 V, 21.96 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 11.1V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 12.3V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 10V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 3.0SMCJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 21.96V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ10CA 3.0SMCJ10CA Виробник : LITTELFUSE LFSI-S-A0013335418-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ10CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 10 V, 21.96 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 10V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
Klemmspannung, max.: 21.96V
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 176.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)