3.0SMCJ110A
3.0SMCJ110A EIC Semiconductor
3.0smcj5.0-220a.pdf
Виробник: EIC Semiconductor
TVS Diode Single Uni-Dir 110V 3KW 2-Pin SMC
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції 3.0SMCJ110A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ110A 3.0SMCJ110A Виробник : EIC Semiconductor 3.0smcj5.0-220a.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 110V 3KW 2-Pin SMC
товару немає в наявності
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)