3.0SMCJ11A
3.0SMCJ11A LITTELFUSE
Виробник: LITTELFUSE
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ11A - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Unidirektional, 11 V, 23.51 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 12.2V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 13.5V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 11V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 23.51V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ11A - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Unidirektional, 11 V, 23.51 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 12.2V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 13.5V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 11V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 3.0SMCJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 23.51V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ11A 3.0SMCJ11A Виробник : LITTELFUSE 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ11A - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Unidirektional, 11 V, 23.51 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 11V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
Klemmspannung, max.: 23.51V
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 164.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 184.8A
3.0SMCJ11A 3.0SMCJ11A Виробник : Littelfuse 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 3KW 11V 5%UNI DO-214AB