3.0SMCJ12CA-AQ
3.0SMCJ12CA-AQ Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 3.0SMCJ12CA-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ12CA-AQ 3.0SMCJ12CA-AQ Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50-2529094.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Bidir, AEC-Q101