3.0SMCJ12CA
3.0SMCJ12CA Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
TVS Diode Single Bi-Dir 12V 3KW 2-Pin SMC T/R
на замовлення 2995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ12CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 12 V, 19.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 13.3V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 14.7V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 12V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 3.0SMCJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 19.9V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ12CA 3.0SMCJ12CA Виробник : LITTELFUSE littelfuse_tvs_diode_3_0smcj_datasheet.pdf.pdf Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ12CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 12 V, 19.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 13.3V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 14.7V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 12V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 19.9V
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 12V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
Klemmspannung, max.: 19.9V
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 14
3.0SMCJ12CA 3.0SMCJ12CA Виробник : Littelfuse littelfuse_tvs_diode_3_0smcj_datasheet.pdf.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3.0SMCJ - CA 12V
Мінімальне замовлення: 6
3.0SMCJ12CA 3.0SMCJ12CA Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 12V 3KW 2-Pin SMC T/R
товару немає в наявності
3.0SMCJ12CA 3.0SMCJ12CA Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_tvs_diode_3_0smcj_datasheet.pdf.pdf Description: TVS DIOD 3000W DO-214AB 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 150.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
3.0SMCJ12CA 3.0SMCJ12CA Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50-2529094.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Bidir