3.0SMCJ130A
3.0SMCJ130A Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC SMC
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Unidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 3kW; 144÷160V; 14.3A; unidirectional; ±5%; DO214AB,SMC, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 3kW, Max. off-state voltage: 130V, Breakdown voltage: 144...160V, Max. forward impulse current: 14.3A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: DO214AB; SMC, Mounting: SMD, Leakage current: 5µA, Manufacturer series: 3.0SMCJ, Kind of package: reel; tape, Tolerance: ±5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Diode: TVS; 3kW; 144÷160V; 14.3A; unidirectional; ±5%; DO214AB,SMC
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 3kW
Max. off-state voltage: 130V
Breakdown voltage: 144...160V
Max. forward impulse current: 14.3A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: DO214AB; SMC
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Manufacturer series: 3.0SMCJ
Kind of package: reel; tape
Tolerance: ±5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
3.0SMCJ130A 3.0SMCJ130A Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Unidir