3.0SMCJ130CA
3.0SMCJ130CA EIC Semiconductor
3.0smcj5.0-220a.pdf
Виробник: EIC Semiconductor
TVS Diode Single Bi-Dir 130V 3KW 2-Pin SMC
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVSDIODE,SMC,130V,3000W,BI, Packaging: Strip, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції 3.0SMCJ130CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ130CA 3.0SMCJ130CA Виробник : EIC Semiconductor 3.0smcj5.0-220a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 130V 3KW 2-Pin SMC
товару немає в наявності
Packaging: Strip
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.4A
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
3.0SMCJ130CA 3.0SMCJ130CA Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50-2529094.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Bidir