3.0SMCJ13A-AQ
3.0SMCJ13A-AQ Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 139.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 139.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.