3.0SMCJ13A
3.0SMCJ13A Good-Ark
3.0smcjx.pdf
Виробник: Good-Ark
Diode TVS Single Uni-Dir 13V 3KW 2-Pin SMC
на замовлення 2258 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 313
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13VWM 21.6VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 139.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.6V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 139.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.6V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Кількість Ціна
3.0SMCJ13A 3.0SMCJ13A Виробник : EIC Semiconductor 3.0smcj5.0-220a.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 13V 3KW 2-Pin SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 8
3.0SMCJ13A 3.0SMCJ13A Виробник : Diotec Semiconductor 3.0SMCJx.pdf 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Unidir
Мінімальне замовлення: 5
3.0SMCJ13A 3.0SMCJ13A Виробник : Littelfuse 3.0SMCJx.pdf 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 3KW 13V 5%UNI DO-214AB
Мінімальне замовлення: 5
3.0SMCJ13A 3.0SMCJ13A Виробник : Good-Ark 3.0smcjx.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 13V 3KW 2-Pin SMC
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 139.5A
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Applications: Telecom
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Packaging: Cut Tape (CT)
Applications: Telecom
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)