Продукція > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 3.0SMCJ15CA-AU_R1_000A1
3.0SMCJ15CA-AU_R1_000A1
3.0SMCJ15CA-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
3.0SMCJ10A-AU_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ15CA-AU_R1_000A1 3.0SMCJ15CA-AU_R1_000A1 Виробник : Panjit 3_0SMCJ10A_AU_SERIES-1864889.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 3000W,Transient Voltage Suppressors,SMC,15V,BI