3.0SMCJ15CA
3.0SMCJ15CA Good-Ark
3.0smcjx.pdf
Виробник: Good-Ark
Diode TVS Single Bi-Dir 15V 3KW 2-Pin SMC
на замовлення 3745 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 822
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ15CA 3.0SMCJ15CA Виробник : Good-Ark 3.0smcjx.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 15V 3KW 2-Pin SMC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
3.0SMCJ15CA 3.0SMCJ15CA Виробник : Littelfuse 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3.0SMCJ - CA 15V
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 122.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Description: Diode: TVS; 3kW; 16.7÷18.6V; 122.9A; bidirectional; ±5%; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 3kW
Max. off-state voltage: 15V
Breakdown voltage: 16.7...18.6V
Max. forward impulse current: 122.9A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: DO214AB; SMC
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Manufacturer series: 3.0SMCJ
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
3.0SMCJ15CA 3.0SMCJ15CA Виробник : LITTELFUSE 3.0SMCJ_ser.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 3kW; 16.7÷18.5V; 123A; bidirectional; ±5%; DO214AB
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 15V
Breakdown voltage: 16.7...18.5V
Max. forward impulse current: 123A
Case: DO214AB
Mounting: SMD
Leakage current: 2µA
Manufacturer series: 3.0SMCJ
Tolerance: ±5%