3.0SMCJ160CA
3.0SMCJ160CA SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: TVS DIODE 160VWM 259VC SMC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 160V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 178V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 259V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 160VWM 259VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 160V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 178V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 259V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 3.0SMCJ160CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ160CA 3.0SMCJ160CA Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50.pdf Description: IC
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.5A
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
3.0SMCJ160CA 3.0SMCJ160CA Виробник : Diotec Semiconductor 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf 30smcj50.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Bidir