Продукція > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 3.0SMCJ16CA-AU_R2_000A1
3.0SMCJ16CA-AU_R2_000A1
3.0SMCJ16CA-AU_R2_000A1 Panjit International Inc.
3.0SMCJ10A-AU_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 115.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 115.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 16V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 26V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1