3.0SMCJ20CA
3.0SMCJ20CA Good-Ark
3.0smcjx.pdf
Виробник: Good-Ark
Diode TVS Single Bi-Dir 20V 3KW 2-Pin SMC
на замовлення 3404 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 320
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ20CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 20 V, 41.86 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 22.2V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 24.5V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 20V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 3.0SMCJ Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 41.86V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ20CA 3.0SMCJ20CA Виробник : LITTELFUSE LFSI-S-A0013335418-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ20CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 20 V, 41.86 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 22.2V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 24.5V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 20V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 41.86V
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 20V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
productTraceability: No
Klemmspannung, max.: 41.86V
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 36
3.0SMCJ20CA 3.0SMCJ20CA Виробник : EIC Semiconductor 3.0smcj5.0-220a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 20V 3KW 2-Pin SMC
3.0SMCJ20CA 3.0SMCJ20CA Виробник : Littelfuse 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 3KW 20V 5%BI DO-214AB
Мінімальне замовлення: 5
3.0SMCJ20CA 3.0SMCJ20CA Виробник : Good-Ark 3.0smcjx.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 20V 3KW 2-Pin SMC
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 92.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 92.6A
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose