3.0SMCJ22A-AQ
3.0SMCJ22A-AQ Diotec Semiconductor
30smcj50.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode TVS Single Uni-Dir 22V 3KW 2-Pin SMC T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 2829 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 294
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 3.0SMCJ22A-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
товару немає в наявності
3.0SMCJ22A-AQ 3.0SMCJ22A-AQ Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Unidir, AEC-Q101