3.0SMCJ22A-AU_R1_000A1
3.0SMCJ22A-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
3.0SMCJ10A-AU_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ22A-AU_R1_000A1 3.0SMCJ22A-AU_R1_000A1 Виробник : Panjit 17C87BE8046FDAB999AAA45A9EAF7287222C180D129805EE5D95EB73931374B7.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W,Transient Voltage Suppressors,SMC,22V,UNI