3.0SMCJ22CA
3.0SMCJ22CA LITTELFUSE
LFSI-S-A0013335418-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: LITTELFUSE
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ22CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 22 V, 45.87 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 24.4V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 26.9V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 22V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 45.87V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2851 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ22CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 22 V, 45.87 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 24.4V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 26.9V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 22V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW, TVS-Polarität: Bidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 3.0SMCJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 45.87V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ22CA 3.0SMCJ22CA Виробник : LITTELFUSE LFSI-S-A0013335418-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ22CA - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Bidirektional, 22 V, 45.87 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 22V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Bidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
Klemmspannung, max.: 45.87V
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 102.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 84.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
3.0SMCJ22CA 3.0SMCJ22CA Виробник : Littelfuse 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf 30smcj50.pdf littelfuse_tvs_diode_3_0smcj_datasheet.pdf.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 3KW 22V 5%BI DO-214AB