Продукція > EIC > 3.0SMCJ24A
3.0SMCJ24A
3.0SMCJ24A EIC
3.0smcj5.0-220a.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Uni-Dir 24V 3KW 2-Pin SMC
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 3.0SMCJ24A EIC
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ24A - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Unidirektional, 24 V, 50.26 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 26.7V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 29.5V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 24V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 3.0SMCJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 50.26V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ24A 3.0SMCJ24A Виробник : LITTELFUSE littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ24A - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Unidirektional, 24 V, 50.26 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 26.7V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 29.5V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 24V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 50.26V
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 24V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
Klemmspannung, max.: 50.26V
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 9
3.0SMCJ24A 3.0SMCJ24A Виробник : Littelfuse littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3.0SMCJ - A 24V
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 4
3.0SMCJ24A 3.0SMCJ24A Виробник : EIC 3.0smcj5.0-220a.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 24V 3KW 2-Pin SMC
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Description: Diode: TVS; 3kW; 26.7÷29.6V; 77.1A; unidirectional; ±5%; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 3kW
Max. off-state voltage: 24V
Breakdown voltage: 26.7...29.6V
Max. forward impulse current: 77.1A
Semiconductor structure: unidirectional
Tolerance: ±5%
Case: DO214AB; SMC
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Kind of package: reel; tape
Manufacturer series: 3.0SMCJ
3.0SMCJ24A 3.0SMCJ24A Виробник : LITTELFUSE 3.0SMCJ_ser.pdf Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 3kW; 26.7÷29.5V; 77.1A; unidirectional; ±5%; DO214AB
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 24V
Breakdown voltage: 26.7...29.5V
Tolerance: ±5%