3.0SMCJ26A
3.0SMCJ26A LITTELFUSE
LFSI-S-A0013335418-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: LITTELFUSE
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ26A - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Unidirektional, 26 V, 54.39 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 28.9V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 31.9V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 26V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Klemmspannung, max.: 54.39V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ26A - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Unidirektional, 26 V, 54.39 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 28.9V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 31.9V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 26V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 3kW, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: 3.0SMCJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Klemmspannung, max.: 54.39V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ26A 3.0SMCJ26A Виробник : LITTELFUSE LFSI-S-A0013335418-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LITTELFUSE - 3.0SMCJ26A - TVS-Diode, 3.0SMCJ Series, Unidirektional, 26 V, 54.39 V, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 26V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: 3.0SMCJ Series
Klemmspannung, max.: 54.39V
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
3.0SMCJ26A 3.0SMCJ26A Виробник : EIC 3.0smcj5.0-220a.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 26V 3KW 2-Pin SMC
3.0SMCJ26A 3.0SMCJ26A Виробник : Littelfuse 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3.0SMCJ - A 26V
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71.3A
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Packaging: Tape & Reel (TR)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose