3.0SMCJ26CA
3.0SMCJ26CA Littelfuse
media-3322752.pdf
Виробник: Littelfuse
ESD Suppressors / TVS Diodes TVS 3KW 26V 5%BI DO-214AB
на замовлення 2685 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: SMC (DO-214AB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції 3.0SMCJ26CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ26CA 3.0SMCJ26CA Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_tvs_diode_3_0smcj_datasheet.pdf.pdf Description: TVS DIOD 3000W DO-214AB 26V
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 71.2A
Supplier Device Package: SMC (DO-214AB)
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
3.0SMCJ26CA 3.0SMCJ26CA Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50.pdf Description: IC
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
3.0SMCJ26CA 3.0SMCJ26CA Виробник : Diotec Semiconductor littelfuse_tvs_diode_3_0smcj_datasheet.pdf.pdf 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf 30smcj50.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Bidir