3.0SMCJ28A
3.0SMCJ28A DIOTEC SEMICONDUCTOR
30smcj50.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 3kW; 31.1÷34.5V; 66A; unidirectional; ±5%; DO214AB,SMC
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 3kW
Max. off-state voltage: 28V
Breakdown voltage: 31.1...34.5V
Max. forward impulse current: 66A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: DO214AB; SMC
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Manufacturer series: 3.0SMCJ
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
на замовлення 1097 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 66.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3.0SMCJ28A 3.0SMCJ28A Виробник : Littelfuse 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3.0SMCJ - A 28V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 66A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 66.1A
Supplier Device Package: DO-214AB (SMCJ)
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Applications: Telecom
Packaging: Tape & Reel (TR)
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
3.0SMCJ28A 3.0SMCJ28A Виробник : Diotec Semiconductor 30smcj50.pdf littelfuse-tvs-diode-3?assetguid=c660ea7d-69d6-4230-81c2-d3442ff369d8 3.0SMCJ%20SERIES%20N0001%20REV.B.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, SMC, 150C, 3000W, Unidir
3.0SMCJ28A 3.0SMCJ28A Виробник : LITTELFUSE 3.0SMCJ_ser.pdf Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 3kW; 31.1÷34.4V; 66.1A; unidirectional; ±5%; DO214AB
Type of diode: TVS
Max. off-state voltage: 28V
Breakdown voltage: 31.1...34.4V
Max. forward impulse current: 66.1A
Case: DO214AB
Mounting: SMD
Leakage current: 2µA
Manufacturer series: 3.0SMCJ
Tolerance: ±5%