Продукція > KOA SPEER > MF1/2CC3013F
MF1/2CC3013F
MF1/2CC3013F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Metal Film Resistors - Through Hole 301K 1% 50PPM
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MF1/2CC3013F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
301 kOhm 500 mW (1/2 W) 1% (MF1/2CC3013F - KOA)
Код товару: 208845
Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W